Heide Park to jeden z największych parków rozrywki w Europie o olbrzymiej powierzchni oferuje ciekawe propozycje spędzenia czasu dla całej rodziny, niezliczone atrakcje, zapierające dech jazdy, wiele fantastycznych show. Na powierzchni ok. 850 000 metrów kwadratowych czekają na Państwa liczne atrakcje m. in.: szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie i tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, różnego typu rolby, karuzele obrotowo-młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki i wiele innych atrakcji.

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI HEIDE PARK / SOLTAU, NIEMCY

Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (61°). "Scream" - najwyższy na świecie Gyro-Drop-Tower (73m). Najszybszą kolejką jest "Desert Race" która posiada napęd hydrauliczny. Pierwsza w Niemczech kolejka górska startująca z katapulty. W ciągu 2,4 s przyspiesza do 100 km/h. Oprócz wszelkiego rodzaju karuzel i kolejek są tu urocze miejsca takie jak dzielnica holenderska, która jest oazą spokoju, zbudowana w tradycji XIX w. Są tutaj również ogrody, które zaskakują swą aranżacją, która pozwala na relaks i odpoczynek. Miejscem godnym odwiedzenia jest Wieś Heide, która jest klejnotem starej sztuki rzemieślniczej.

Nowość 2018 - W Heide-Park powstanie pierwszy w Niemczech świat Świnki Peppy- Pepa Pig World – zupełnie nowa strefa dla dzieci. Ma powstać łącznie 6 atrakcji dostosowanych do potrzeb i zainteresowań dzieci w wieku przedszkolnym, m.in.:

  • Przejażdżka na grzbiecie pana dinozaura (fani animacji doskonale wiedzą, że do ulubiona zabawka Georga – młodszego brata świnki Peppy)
  • Przejażdżka pociągiem dziadka świnki Peppy
  • Przejażdżka łódką

Program

Wyjazd z ośrodka SOLEO (wcześnie rano)

Przejazd do Heide Park, Soltau – ok. 6h (ok. 500-600 km w zależności od wybranej trasy)

Zabawa na terenie parku – ok. 6-8h

Powrót do ośrodka SOLEO – ok. 6h (ok. 500-600 km w zależności od wybranej trasy)

DOJAZD

Najkrótszy dojazd prowadzi przez Międzyzdroje, następnie przeprawa promowa promem Karsibór w Świnoujściu na Wyspę Uznam. Następnie kierujemy się na A20 na Lubekę i Hamburg (ok. 490 km). Druga dłuższa trasa aczkolwiek krótsza czasowo prowadzi S3 na Szczecin, a następnie A24 na Hamburg (trasa ok. 590 km).

Godziny zwiedzania
28 marzec – 28 październik: codziennie 9:00 - 19:00
Cennik
Dorośli – 46,00€, dzieci 3 – 11 lat – 39,00€, dzieci do 3 lat - bezpłatnie

INFORMACJE DODATKOWE

Wymagany ważny paszport lub dowód osobisty dla uczestników wycieczki bez względu na wiek.

Istnieje możliwość zakupu biletów online: www.heide-park.de (dla niemieckojęzycznych osób). Kupując online bilety są dużo tańsze o ok. 28%. Bilet można również zakupić poprzez stronę Parkmania.pl (https://www.parkmania.pl/sklep/o/253/Bilet-do-Heide-Parku-1-dzien-Soltau-Niemcy.html). Wybierając bilet, wiek powinieneś ustalić na dzień wizyty w parku, a nie na dzień zakupu biletów. Bilet ważny jest przez cały dzień na wszelkie atrakcje znajdujące się w parku. Bilet nie upoważnia do korzystania z gier typu arcade oraz z usług fotograficznych, nie upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych i imprezach oraz nie ma gwarancji dobrej pogody (Schön-Wetter-Garantie).

Uwaga! Heide-Park w Niemczech nie jest czynny codziennie. Przed odwiedzinami należy koniecznie sprawdzić godziny otwarcia na oficjalnej stronie internetowej parku.

Do 2019 z powodu remontu nieczynny jest Collossos.

Sprawdź nasze pozostałe propozycje wycieczek

Klimatyczny Kołobrzeg

Zobacz

Oceanarium Stralsund

Zobacz

Morski rejs na Bornholm

Zobacz

Ogrody Hortulus

Zobacz

Woliński Park Narodowy

Zobacz

Sprawdź nasze pozostałe propozycje wycieczek

Klimatyczny Kołobrzeg

Zobacz

Oceanarium Stralsund

Zobacz

Morski rejs na Bornholm

Zobacz

Ogrody Hortulus

Zobacz

Woliński Park Narodowy

Zobacz

chcesz spędzić wakacje w rewalu? skorzystaj z naszej oferty!

zarezerwuj teraz!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X